zielonetechnologie.pl

Województwa

Branże


Klekotki Conference & Spa


Imprezy integracyjne dla firm
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 55 249 00 00

Adres: Klekotki 1

Kod pocztowy: 14-407

Miejscowość: Godkowo

Domena: http://klekotki.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Jeśli jako szef zauważasz, że komunikacja pomiędzy Twoimi pracownikami w ostatnim czasie nie wygląda najlepiej, to jest wiele różnych sposobów, na które sam możesz się zdecydować, żeby pomóc Twoim pracownikom odzyskać równowagę. Na przykład możesz zobaczyć, jak wyglądajną imprezy integracyjne dla firm na Mazurach, a następnie zdecydować się na to, by wysłać tam Twoich pracowników, którzy będą się ze sobą świetnie bawić, a następnie wrócą do pracy natchnieni nową energią. 

Więcej informacji na temat możliwości organizowania takich imprez możesz znaleźć na stronie klekotki.com.pl, bo tam znajdą się szczegóły przygotowane przez przez profesjonalny ośrodek zajmujący się takimi okolicznościowymi przyjęciami. Sprawdź, a na pewno okaże się, że także i Twoi pracownicy docenią Twoje starania, które przyniosą rzeczywiste efekty. 

Dodano dnia: 16-02-2018


Napisz Opinie  • Użytkownik Kristof dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • To już trzeci raz jak organizowałem imprezę integracyjną dla pracowników mojej firmy w Klekotki Conference & Spa. Wspaniała atmosfera i obsługa, jak również widoki sprawiły, że to nie będzie ostatnia impreza tam organizowana.
  • Ocena 4


INNE WIZYTÓWKI