zielonetechnologie.pl

Województwa

Branże


TrainBrain Polska sp. z o.o.


TrainBrain - firma szkoleniowa
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 722 019 061

Adres: Warszawska 61

Kod pocztowy: 61-028

Miejscowość: Poznań

Domena: https://trainbrain.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Rola szkoleń dla biznesu czy działalności licznych organizacji z sektora pozarządowego jest bardzo duża i ciągle rośnie. Nie może być inaczej, skoro kluczowe znaczenie mają cele ekonomiczne, a te zawsze wymagają pewnego nakładu. TrainBrain to grupa doskonałych trenerów, jacy mają doświadczenie w pracy z menadżerami, a także szeregowymi pracownikami. Potrafią oni każdej grupie uczestników zajęć przekazać wszystko, co z ich punktu widzenia jest najważniejsze.

Solidna firma szkoleniowa w Warszawie może liczyć na wielu kontrahentów, ale rodzi się pytanie, jak ją znaleźć? Dalsze poszukiwania są zbędne – rekomendowany zespół zaspokoi wszelkie potrzeby podmiotów gospodarczych oraz innych klientów. W czasie odpowiednio zaplanowanych i fachowo zorganizowanych szkoleń wszyscy zainteresowani podniosą swój poziom zawodowy oraz interpersonalny. Pozytywne efekty będą widoczne naprawdę szybko.

Dodano dnia: 04-03-2018


Napisz Opinie  • Użytkownik Bruno Marciniak dodał komentarz 2018-05-10 15:09:32
  • TrainBrain znam i polecam. Tyle w zasadzie miałem napisać, ale dodam, że spodobało mi się w nich przede wszystkim ludzkie podejście, nie typowo "korpo".
  • Ocena 5


INNE WIZYTÓWKI