zielonetechnologie.pl

Województwa

Branże


Make It Yours


Make It Yours - Architektura wnętrz
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 502 531 569

Adres: Mazowiecka 25

Kod pocztowy: 30-019

Miejscowość: Kraków

Domena: http://www.wnetrza.krakow.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Dobry specjalista w zakresie projektowania i aranżowania pomieszczeń nigdy nie będzie narzekać na brak zajęć. Make It Yours to jedna z najlepiej ocenianych pracowni w Małopolsce i nie tylko. Ma na swoim koncie sporo zakończonych pełnym sukcesem realizacji, zarówno w odniesieniu do zleceń od klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw. Możliwości w tym zakresie są konkretne – wystarczy tylko odwołać się do doświadczenia specjalistów.

Nie trzeba się długo rozglądać, aby dojść do wniosku, że architektura wnętrz w Krakowie ma się naprawdę dobrze. Wynika to między innymi z tego, że nad sferą tą czuwają specjaliści z bogatą praktyką i doskonałą wyobraźnią. Należy powierzać im wszelkie zadania związane z kreacją gustownych pomieszczeń – domowych, biurowych czy sklepowych. Wszystkie usługi są realizowane na dobrym poziomie i w korzystnej cenie.

Dodano dnia: 22-06-2018


Napisz Opinie  • Użytkownik Janina Kalinowska dodał komentarz 2019-02-27 12:00:02
  • Projektant oferujący mi projekt aranżacji wnętrza mojego nowego mieszkania z firmy Make It Yours zna się bardzo dobrze na swojej robocie. Po obejrzeniu projektu byłam wręcz wniebowzięta ze szczęścia.
  • Ocena 5


INNE WIZYTÓWKI