zielonetechnologie.pl

Województwa

Branże


DS PLATINUM Marcin Janik


http://dsplatinum.pl/ • Polerowanie samochodu Zabrze
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 667-439-284

Adres: Jana Heweliusza 27

Kod pocztowy: 41-818

Miejscowość: Zabrze

Domena: http://dsplatinum.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Samochód ulega różnego rodzaju uszkodzeniom powstałych przez niekorzystne warunki atmosferyczne, zniszczenie materiału, uszkodzenia mechaniczne. Aby przedłużyć żywotność auta, należy go regularnie poddawać przeglądowi. Oprócz standardowych prac nad różnego rodzaju układami w pojeździe ważne jest również zadbanie o karoserię. Dobrze chroniony lakier nie ulega tak łatwo zarysowaniom niż bez specjalnej powłoki chroniącej.

Polerowanie samochodu w zabrzańskim warsztacie z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy potrzebują skutecznego zabezpieczenia lakieru na pojeździe przez specjalne preparaty. Osoby zajmujące się polerowaniem wykorzystują specjalne narzędzia do tego typu auto detailingu, aby zagwarantować odpowiedni połysk na karoserii i ochronną warstwę na długi czas. Więcej na dsplatinum.pl.

Dodano dnia: 14-06-2018


Napisz Opinie  • Użytkownik lanom dodał komentarz 2018-08-14 10:20:45
  • Usługi auto detailingu od DS PLATINUM to gwarancja, że nasz samochód będzie miał odpowiednią ochronę przed tak niepożądanymi uszkodzeniami lakieru. Taka powłoka będzie chronić nasz lakier oraz wpływać na jego wygląd - warto zadbać o to już teraz!
  • Ocena 4


INNE WIZYTÓWKI