zielonetechnologie.pl

Województwa

Branże


Juicy Light Sp. z o.o.


Juicy Light Sp. z o.o. • Rozświetlacz z gąbeczką
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: +48 664 958 716

Adres: Świeradowska 47

Kod pocztowy: 02-662

Miejscowość: Warszawa

Domena: https://sklep.ilav.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Do wykonania perfekcyjnego makijażu potrzebne są nie tylko wysokiej jakości kosmetyki, ale także zestaw akcesoriów, w tym pędzle i gąbeczki. Na stronie internetowej sklep.ilav.pl znajdziesz przede wszystkim:

  • gąbki,
  • rzęsy,
  • palety,
  • aplikatory.

Pomimo tego, iż podczas wykonywania makijażu największa uwaga skupia się na oczach, nie wolno zapomnieć o tym, jak ważny jest odpowiedni podkład. Nie wystarczy nabyć idealnie dopasowany do cery odcień, ale też w umiejętny sposób nałożyć go na twarz. W tym celu warto sięgnąć po gąbkę do makijażu. W ofercie powyższego sklepu znajdziesz wiele różnych modeli gąbeczek, nie tylko do podkładu, ale też do korektora. Nadają się do nakładania pudru, jak również do konturowania na sucho i mokro. Dzięki nim można uniknąć efektu maski i smug. Pozwalają one na szybkie i wygodne rozprowadzenie podkładu.

Bez względu na to, czy będziesz chciała nałożyć na twarz puder, bronzer, róż, czy rozświetlacz, z gąbeczką będzie to dziecinnie proste. Jeżeli zależy Ci na naturalnym efekcie, gąbka powinna znaleźć się w Twojej kosmetyczce.

Dodano dnia: 02-04-2019


Napisz OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


INNE WIZYTÓWKI