zielonetechnologie.pl

Województwa

Branże


Damy Ognia


Pokaz sztucznych ogni Wrocław - Damy Ognia
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon:

Adres: Zalesie 1

Kod pocztowy: 50-001

Miejscowość: Wrocław

Domena: http://damyognia.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Fascynacja ogniem jest niemal w każdym człowieku i niektórzy od dzieciństwa lubią wpatrywać się w ogień płonący w kominku lub na ognisku. Dla takich osób niemałą gratką będzie pokaz sztucznych ogni we Wrocławiu podczas festiwalu pirotechnicznego przygotowywanego przez artystów pirotechników, którzy, aby stworzyć takie przedstawienie, muszą rozłożyć wiele kilometrów kabli i tysiące ładunków. Ich ciężka praca owocuje fascynującymi obrazami budzącymi u widzów niesamowite emocje. 

Na całe show składają się dwa półgodzinne pokazy, z których jeden jest oparty głównie na trójwymiarowych efektach uzyskiwanych przy pomocy laserów z doskonale dobraną muzyką opowiadający o przepowiedni, drugi zaś symbolizuje rozszalałe żywioły, także z podkładem dynamicznej muzyki, w którym połączono fajerwerki i lasery. Na stronie damyognia.pl można dowiedzieć się znacznie więcej na temat przedstawienia i towarzyszących mu imprez muzycznych. 

Organizatorzy imprezy pomyśleli także o zmotoryzowanych uczestnikach, przygotowując dla nich płatny parking. Będzie także miasteczko piwne i strefa gastronomiczna.

Dodano dnia: 20-04-2019


Napisz OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


INNE WIZYTÓWKI