zielonetechnologie.pl

Województwa

Branże


General Protection and Safety


Obsługa bhp Warszawa
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 784 042 842

Adres: Borowskiego 2

Kod pocztowy: 03-475

Miejscowość: Warszawa

Domena: https://gpsbhp.eu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Przedsiębiorcy wiedzą, że dopuszczenie nieprzeszkolonego w zakresie BHP pracownika do pracy grozi potężnymi karami finansowymi i dlatego skwapliwie wypełniają ten obowiązek. Nie zawsze jednak mają własną służbę zajmującą się bezpieczeństwem i higieną pracy, szczególnie jeśli prowadzą niewielki zakład. Szukają wówczas firm zewnętrznych, które wykonają dla nich taką usługę. 

Na stronie gpsbhp.eu można znaleźć firmę, która zajmuje się szkoleniami i chętnie współpracuje z przedsiębiorcami, którym potrzebna jest obsługa BHP. Siedzibę ma w Warszawie, ale na terenie całego kraju rozmieszczone są jej filie gotowe służyć swoją pomocą różnym zakładom pracy.

Decydując się na stałą współpracę z tą firmą, można mieć pewność, że pomoże ona wdrożyć wszystkie przepisy bezpieczeństwa określone w rozporządzeniach i zadba nie tylko o szkolenia, ale także o wyposażenie zakładu w sprzęt przeciwpożarowy, okresowo sprawdzi jego sprawność i gotowość do użycia, podpowie jak oznaczyć drogę ewakuacyjną, jaką odzież ochronną nabyć dla pracowników i zadba o wiele innych ważnych i wymaganych prawem elementów.

Dodano dnia: 29-04-2019


Napisz OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


INNE WIZYTÓWKI