zielonetechnologie.pl

Województwa

Branże


Sky Help


Sky Help - Odwołany lot = odszkodowanie
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 507 203 400

Adres: św. Marcin 29

Kod pocztowy: 61-806

Miejscowość: Poznań

Domena: https://www.skyhelp.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Za sprawą europejskich przepisów obowiązujących już od kilkunastu lat w razie odwołanego lotu pasażerom należy się rekompensata. Niezależnie od tego, czy mowa o tanich liniach lotniczych, czy czołowych, globalnych przewoźnikach, zasada jest ta sama. Choć nie każdy pasażer wie, że za odwołany lot przysługuje odszkodowanie, odmowa wejścia na pokład, odwołanie lotu czy opóźnienie go mogą oznaczać odszkodowanie sięgające 600 euro dla każdego pasażera.

Liniom lotniczym zdarza się mało profesjonalnie podchodzić do skarg i zażaleń klientów. Formalności ciągną się miesiącami albo proponowane są niekorzystne warunki „załatwienia sprawy”, na przykład poprzez wręczenie voucherów w ramach „przeprosin”, co automatycznie zamyka drogę do ubiegania się o rekompensatę finansową.

Dlatego warto korzystać z usług takich firm jak skyhelp.pl. Eksperci w zakresie uzyskiwania odszkodowań na podstawie złożonego wniosku dochodzą praw pasażera, walcząc o przyznanie należnych pieniędzy w jak najkrótszym czasie. Wszystko załatwia się online, co zdecydowanie upraszcza procedury.

Dodano dnia: 09-06-2019


Napisz OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


INNE WIZYTÓWKI