zielonetechnologie.pl

Województwa

Branże


ODEKA SIMP FF


Uprawnienia spawacza cena - ODEKA SIMP FF
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon:

Adres: Toruńska 286

Kod pocztowy: 85-030

Miejscowość: Bydgoszcz

Domena: https://www.odeka.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Istnieje wiele metod oraz technik wykorzystywanych przy pracy przez spawaczy. To, co łączy je wszystkie, to konieczność zdobycia wymaganych przez przepisy prawne (polskie, jak i unijne) uprawnień do rozpoczęcia pracy w tym zawodzie.

Dlatego na stronie firmy szkoleniowej odeka.pl znajdą Państwo różnego rodzaju kursy na uprawnienia spawacza w cenach dostosowanych do możliwości zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Ośrodek prowadzi specjalistyczne kursy z zakresu obsługi urządzeń typu MAG i TIG. Prowadzone są one przez kadrę fachowców, specjalizujących się w nadzorze prac w zakładach, z bogatym zapleczem dydaktycznym. 

W cenie pakietu wykupionego w firmie ODEKA znajduje się kurs, materiały do nauki, możliwość ćwiczenia na urządzeniach (rozbudowane zaplecze techniczne) oraz państwowy egzamin. 

Dodano dnia: 07-12-2017


Napisz Opinie  • Użytkownik Tomasz Michalski dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Pracuję jako spawacz już od dwóch lat i szkoliłem się właśnie w odeka simp ff. Bardzo dobrze wspominam całą naukę, szczególnie część praktyczną - firma szkoleniowa posiada najnowszy sprzęt, na którym się aktualnie pracuje.
  • Ocena 5


INNE WIZYTÓWKI