zielonetechnologie.pl

Województwa

Branże


Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza


Rzeczoznawca majątkowy Warszawa Wesoła
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 504 128 881

Adres: Warszawska 55

Kod pocztowy: 05-075

Miejscowość: Warszawa

Domena: https://wycenamajatku.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Starając się o uzyskanie odszkodowania, trzeba okazać się stosownym dokumentem potwierdzającym wartość nieruchomości. Również przy sprawach związanych z kupnem lub sprzedażą, czy zabezpieczeniami wierzytelności potwierdzenie wartości majątku może okazać się potrzebne.

 

Rzeczoznawca majątkowy w Warszawie w dzielnicy Wesoła dokonuje profesjonalnej wyceny nieruchomości. Firma, której ofertę można znaleźć na stronie internetowej wycenamajatku.com.pl, charakteryzuje się niezwykłą dokładnością oraz terminowością. Przygotowany przez specjalistów z tej firmy dokument w formie operatu szacunkowego uwzględnia obowiązujące przepisy prawa i standardy zawodowe. Każdy, kto potrzebuje profesjonalnej wyceny, może się udać do tych specjalistów, posiadających duże doświadczenie, pamiętając o zabraniu ze sobą wypisu z rejestru gruntów, danych techniczno-użytkowych oraz oznaczenia księgi wieczystej.

Dodano dnia: 20-03-2020


Napisz Opinie  • Użytkownik happypeacock178 dodał komentarz 2021-02-03 15:32:57
  • Pani Ilona Rymuza to świetna specjalistka od wyceny nieruchomości. Myślę, że warto współpracować właśnie z takimi fachowcami.
  • Ocena 5


INNE WIZYTÓWKI