zielonetechnologie.pl

Województwa

Branże


O. S. K. AB-AS


Kurs z samochodem automat | O. S. K. AB-AS
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 607 228 306

Adres: Kraszewskiego 5

Kod pocztowy: 60-501

Miejscowość: Poznań

Domena: http://osk.ab-as.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Dobry kierowca to taki, jaki radzi sobie na drodze w każdej sytuacji – również tej ekstremalnej. Ośrodek AB-AS radzi sobie świetnie z przygotowywaniem kursantów do egzaminów państwowych. Jest to efekt bogatego doświadczenia kadry szkoły, jaka składa się z najlepszych instruktorów w stolicy Wielkopolski. Oferuje nie tylko standardowe zajęcia na prawo jazdy kategorii B, ale również specjalny wariant dedykowany użytkownikom automatycznych skrzyni biegów.

Stosunkowo niewiele szkół może zaproponować swoim klientom kurs na automat w Poznaniu. Rekomendowana w tym miejscu należy do tego elitarnego grona. Może pochwalić się przy tym bardzo wysoką skutecznością, albowiem z zajęć korzystają z entuzjazmem kursanci nie tylko z Poznania. Jeśli komuś zależy na tym, by prowadzić auto z nowoczesnym wariantem zmiany biegów, w tym ośrodku może zyskać niezbędne przygotowanie.

Dodano dnia: 04-02-2018


Napisz Opinie  • Użytkownik Eryk Wróblewski dodał komentarz 2019-04-10 14:54:18
  • Ja robiłem kurs jazdy na samochodzie z manualną skrzynią biegów, ale wydaje mi się, że i z automatem nie miałbym większego kłopotu.
  • Ocena 4


INNE WIZYTÓWKI