zielonetechnologie.pl

Województwa

Branże


Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"


Skanowanie 3d budynków | Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 12 656-70-88

Adres: Mników 389

Kod pocztowy: 32-084

Miejscowość: Morawica

Domena: https://amc.net.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Przedsiębiorstwo ze strony amc.net.pl podejmuje się wielu zadań związanych z budownictwem inżynieryjnym, przemysłowym, podziemnym, zabytkowym, a także ogólnym. Wśród wielu oferowanych usług znajduje się także skanowanie 3D budynków, które wykonywane jest na zlecenie różnych firm. Wykonuje się je po to, aby sporządzić dokumentację cyfrową rozmaitych obiektów z wykorzystaniem skanera.

Firma ta dysponuje jednym z najlepszych na rynku kolorowym skanerem Faro Focus 3D, który charakteryzuje się dokładnością, zasięgiem do 120 m, a także ogromną szybkością pomiaru. Dzięki temu taka dokumentacja może być sporządzona bardzo szybko. Na podstawie tych pomiarów można także przygotować wizualizacje i animacje skanowanych obiektów. Pomaga to w ocenie stanu technicznego danej budowli i wskazanie słabych punktów, które należy wzmocnić. Zlecenie tego zadania właśnie tej firmie daje gwarancję, że zostanie ono wykonane terminowo i z wielkim profesjonalizmem, zachowując wszystkie standardy oczekiwane w budownictwie.

Dodano dnia: 11-10-2018


Napisz Opinie  • Użytkownik lazytiger199 dodał komentarz 2020-10-20 13:40:48
  • Profesjonaliści, jakich ze świecą szukać! Zlecaliśmy im m.in. skanowanie budynków 3D i muszę przyznać, że warto było z nimi nawiązać współpracę. Dysponują przy tym odpowiednim sprzętem i, co nie mniej ważne, fachowcami.
  • Ocena 4


INNE WIZYTÓWKI