zielonetechnologie.pl

Województwa

Branże


Ledcity.pl


Ekran transparentny
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: +48 12 413 81 27

Adres: Stróże 335A

Kod pocztowy: 33-331

Miejscowość: Stróże

Domena: https://www.ledcity.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Przyciągnięcie zainteresowania klienta to jedno z podstawowych zadań, jakie realizuje nowoczesny ekran transparentny, który można umieścić w witrynie lub na szklanej elewacji budynku. Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu sprzętem, firma LedCity ma w swojej ofercie bogaty wybór tych i wielu innych wersji ekranów przeznaczonych do prezentacji materiałów reklamowych, promocyjnych, informacyjnych lub dowolnie innych, w pomieszczeniach zamkniętych i pod chmurką.

Na ofertę firmy składają się różnorodne urządzenia multimedialne, w tym przede wszystkim wielkopowierzchniowe telebimy i ekrany panoramiczne, które wykorzystuje się jako nośniki reklamy lub jako formę oprawy wizualnej coraz częściej stosowanej podczas koncertów, festiwali, zawodów sportowych czy dużych konferencji i debat publicznych. Firma sprzedaje również profesjonalny sprzęt do miksowania sygnału wideo.

Dodano dnia: 10-06-2019


Napisz Opinie  • Użytkownik endongo dodał komentarz 2019-06-28 12:47:51
  • Wynajem telebimów od tej firmy okazał się być trafną decyzją. Urządzenia, które nam zaoferowali są bardzo nowoczesne i świetnie się sprawdziły na naszej imprezie promocyjnej. :)
  • Ocena 4


INNE WIZYTÓWKI